GARNIER VITAMIN C BRIGHTENING EYE CREAM

5.89

Ka stok

+

  Share

Krem shume i koncentruar i syve me 4% [NIACINAMID + KAFEINe + VITAMINe C* + PLUHUR BANANE] redukton shenjat e lodhjes, rrathet e erret dhe linjat e holla, per nje pamje rrezatuese dhe te qete. [VITAMINA C*] ndihmon ne zbardhjen e lekures dhe permireson pamjen e lekures, [Pluhuri i bananes] permireson tonin e lekures. TESTUAR Ne Te GJITHA TONET E LeKUReS – E vertetuar klinikisht per zbutjen e 8 shenjave te lodhjes**: rrathet e erret, linjat e holla nen sy, lekuren e zbehur, linjat e “qeshjes”, mungesen e qendrueshmerise, lemueshmerise, butesise, si dhe pamjen e pergjithshme te lekures. – Pas nje jave, syte tuaj do te kene nje pamje te ndritshme dhe te ?lodhur. Aplikojeni ne zonen rreth syve. Masazhoni lekuren me levizje rrethore ne drejtim nga brenda syrit ne drejtim te jashtem.Pa ere – Ruajeni ne frigorifer per nje efekt ftohes shtese – Perdoreni perpara korrektorit.
*Vitamina C = derivat i vitamines C.
**Test klinik, 75 persona, pas 4 javesh, rast mesatar, rezultatet individuale mund te ndryshojne.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “GARNIER VITAMIN C BRIGHTENING EYE CREAM”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600542514149 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!