Maybelline SKY HIGH MASCARA

8.70

HURRY! ONLY 107 LEFT IN STOCK.
+ -
Compare

Maskare per efekt te gjatesise se pafund
dhe vellim te bujshem te qerpikeve
nga cdo kend. Furce fleksibel qe
arrine cdo qerpik. Formule e
pasur me ekstrakt bambuje.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Maybelline SKY HIGH MASCARA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

SKU: 30166967 Category:
Navigation
Close

My Cart

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Të dhënat tuaja personale do të përdoren për të mbështetur përvojën tuaj në të gjithë këtë faqe në internet, për të menaxhuar hyrjen në llogarinë tuaj dhe për qëllime të tjera të përshkruara në tonë privacy policy.

Already got an account?

Close

Categories