MAYBELLINE SKY HIGH MASCARA

9.60

Ka stok

+

  Share

Maskare per efekt te gjatesise se pafund
dhe vellim te bujshem te qerpikeve
nga cdo kend. Furce fleksibel qe
arrine cdo qerpik. Formule e
pasur me ekstrakt bambuje.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “MAYBELLINE SKY HIGH MASCARA”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 30166967 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!