Revitalift Filler Eye Tissue Mask

2.90

HURRY! ONLY 12 LEFT IN STOCK.
+ -
Compare

Maska per zonen rreth syve permban nje sasi serumi, qe korrespondon me gjysme shishe serumi, kunder shenjave te plakjes se lekures. Maska me nje teksture te fresket, si xhel, perftohet nga fibrat e algave dhe siguron nje efekt ftohes te menjehershem (-5?C). Hidraton dukshem. Redukton dukshem enjtjen poshte syve. Zbut lekuren me kalimin e kohes.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Revitalift Filler Eye Tissue Mask”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

SKU: 3600524013554 Category:
Navigation
Close

My Cart

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Të dhënat tuaja personale do të përdoren për të mbështetur përvojën tuaj në të gjithë këtë faqe në internet, për të menaxhuar hyrjen në llogarinë tuaj dhe për qëllime të tjera të përshkruara në tonë privacy policy.

Already got an account?

Close

Categories