LOREAL AGE SPECIALIST 45+ SPF20

10.00

Ka stok

+

  Share

Kremi dite LOREAL Paris Age Expert 45+ SPF20 eshte menduar per nevojat specifike te lekures mbi 45 vje?. Pas moshes 45 vje?are, rrudhat shfaqen ne menyre progresive, lekura humbet elasticitetin e saj dhe njollat ??e erreta jane me te dukshme. A e dini se rrezet UV jane pergjegjese per 80% te shenjave te dukshme te plakjes? Formula me SPF 20 redukton dukshem shfaqjen e njollave te erreta.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “LOREAL AGE SPECIALIST 45+ SPF20”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600524012588 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!