LOREAL PLUMPING GLOSS 408

13.65

Ka stok

+

  Share

Brillant Signature gloss per buzet qe duken aq te
shendetshme sa shkelqejne. Teksture e bute si balsam
per buzet. Formule e pasuruar me acid hialuronik dhe
kompleks kolagjeni. Aplikator preciz. Per buze te plota,
me shkelqim dhe sensuale

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “LOREAL PLUMPING GLOSS 408”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600523971343 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!