LOREAL REVITALIFT FILLER DEEP REPLUMPING DAY CREAM SPF50

18.20

Ka stok

+

  Share

Formula e re e frymezuar nga injeksionet me mikrofiller acid hialuronik. Riktheni shkelqimin ne lekuren tuaj dhe sigurojini asaj mbrojtje me nje veprim.
TANI ME FUQINeN E 3 LLOJEVE Te ACIDIVE HIALURONIKE: acidi makro hialuronik ? hidraton siperfaqen e lekures; mikro acidi hialuronik – i jep qendrueshmeri lekures nga pjeset e siperme te saj; mikrofiller i ri acidi hialuronik – mbush ne menyre efektive rrudhat dhe siguron mbushje intensive per nje lufte efektive kunder rrudhave.
MENJeHER: Hidraton dhe ruan lageshtine ne lekure per 48 ore.
Ne 4 JAVe: rrudhat ne balle duken te reduktuara me 35%, dhe rrudhat rreth syve me 39%.
Duke mbrojtur lekuren nga UVB dhe UVA, ndihmon ne parandalimin e ndryshimeve ne ngjyren e lekures te shkaktuara nga rrezet e diellit. Nuk ka shenja te bardha. Pa fund te yndyrshem.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “LOREAL REVITALIFT FILLER DEEP REPLUMPING DAY CREAM SPF50”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600523982745 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!