E destinuar per lekure te yndyrshme te prirur ndaj akneve. Formula me nje kombinim te matifikimit Airlicium? dhe pastrimit te acidit salicilik, siguron 8 ore lekure mat* dhe redukton pamjen e poreve dhe strukturen e pabarabarte te lekures. Tekstura e lehte, qetesuese perthithet shpejt dhe nuk le nje shtrese vajore. Hidraton lekuren, duke lene nje efekt perfundimtar mat. 86% e femrave thone se lekura e tyre duket mat dhe e fresket**. Jo komedogjene. I testuar dermatologjikisht. Aplikojeni ne fytyre te paster ?do mengjes dhe/ose mbremje. Shmangni zonen e syve. Ne rast kontakti me syte, shpelarje menjehere.*Test instrumental, 30 subjekte.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “PURE ACTIVE MATTE CONTROL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

SKU: 3600541609570 Category:
Navigation
Close

My Cart

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Të dhënat tuaja personale do të përdoren për të mbështetur përvojën tuaj në të gjithë këtë faqe në internet, për të menaxhuar hyrjen në llogarinë tuaj dhe për qëllime të tjera të përshkruara në tonë privacy policy.

Already got an account?

Close

Categories