GARNIER OLIA 1.0 DEEP BLACK

Çmimi origjinal qe: €4.12.Çmimi i tanishëm është: €2.86.

Brand: Olia

Ka stok


  Share

Formula e Olia me 60% vajra natyrale lulesh dhe pa amoniak ju jep ngjyre te shkelqyer dhe floke dukshem me te shendetshem me mbulim 100% te thinjave. Formula unike rikthen dukshem floket pasi vajrat ndihmojne ne kthimin e butesise dhe pengojne zbehjen per nje ngjyre te qendrueshme, rrezatuese dhe floke te hidratuar, te mendafshte dhe me shkelqim.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “GARNIER OLIA 1.0 DEEP BLACK”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600542244602 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!