LOREAL EXCELLENCE 1U

Çmimi origjinal qe: €8.05.Çmimi i tanishëm është: €6.85.

Brand: Excellence

Ka stok

+

  Share

Ne besojme se floket tuaj meritojne nje rutine qe kujdeset per floket tuaj po aq sa ngjyra. Ngjyrat Excellence Universal Nudes, pa amoniak, kane nje formule unike ngjyrosjeje me teknologji te re ngjyrosjeje per mbulim 100% te thinjave kujdes te trefisht gjate ngjyrosjes. Reflekti U eshte nje perzierje e reflekseve te ngjyres se ngrohte dhe te ftohte per nje pamje natyrale, te lehte per t’u arritur rezultate ngjyrash. Nudes Universale Excellence vijne ne 10 nuanca universale per nje rezultat natyral duke e bere me te lehte se kurre zgjedhjen e nuances se duhur.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “LOREAL EXCELLENCE 1U”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600523998135 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!