NIVEA Q10 AMTI-WRIKLE PORE MINIMIZING DAY CARE 15SPF

Çmimi origjinal qe: €15.60.Çmimi i tanishëm është: €11.70.

Brand: NIVEA

Ka stok

+

  Share
  • Efekt kundër rrudhave.Tani me sasinë e dyfishtë të bashkë-enzimës Q10, e cila mbështet metabolizmin e energjisë së lëkurës nga brenda SPF15 jep mbrojtje të përmirësuar kundër dëmtimit të UVA / UVB.Zhvilluar posaçërisht për lëkurë të kombinuar dhe me vaj, për thithjen më të shpejtë dhe një përfundim jo të yndyrshëm.Zvogëlon shfaqjen e vijave të holla, rrudhave të mimikes dhe rrudhave më të thella.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “NIVEA Q10 AMTI-WRIKLE PORE MINIMIZING DAY CARE 15SPF”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 9005800227368 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!