NIVEA Q10 PLUS ANTI-WRINKLE DAY CREAM SPF15

Çmimi origjinal qe: €15.60.Çmimi i tanishëm është: €11.70.

Brand: NIVEA

Ka stok

+

  Share
  • Me kalimin e moshës lëkura humbet koenzima Q10, duke e lënë atë me më pak energji për tu rinuar dhe më e prirur ndaj rrudhave dhe shenjave të tjera të plakjes. Kujdesi ynë kundër rrudhave NIVEA Q10plus përmban koenzimë energjie Q10 dhe Kreatinë, të ngjashme me ato që gjenden natyrshëm në lëkurë. Kjo formulë efektive kundër rrudhave funksionon për të zvogëluar pamjen e vijës së hollë dhe rrudhave në harmoni me lëkurën tuaj. Pasuruar me koenzimën energjetike Q10 dhe Kreatinë, NIVEA Q10plus zvogëlon dukshëm pamjen e rrudhave hidraton intensivisht lëkurën tuaj ndihmon për të parandaluar shenjat e dukshme të plakjes.  Testuar dermatologjikisht.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “NIVEA Q10 PLUS ANTI-WRINKLE DAY CREAM SPF15”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 9005800227238 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!