MAYBELLINE SUPER STAY MATTE INK 180

9.15

Ka stok

+

  Share

Buzekuqi i lengshem Super Stay Matte Ink? ju jep nje perfundim mat te persosur ne nje sere super nuancash
Perfitimet
Ky buzekuq i lengshem mat me pigment te larte pa transferim permban nje aplikues unik me shigjeta per aplikim te sakte. Formula eshte afatgjate dhe jep nje perfundim mat pa te meta.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “MAYBELLINE SUPER STAY MATTE INK 180”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600531605681 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!