Super Stay Matte Ink 65

8.90

HURRY! ONLY 19 LEFT IN STOCK.
+ -
Compare

Buzekuqi i lengshem Super Stay Matte Ink? ju jep nje perfundim mat te persosur ne nje sere super nuancash
Perfitimet
Ky buzekuq i lengshem mat me pigment te larte pa transferim permban nje aplikues unik me shigjeta per aplikim te sakte. Formula eshte afatgjate dhe jep nje perfundim mat pa te meta.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Super Stay Matte Ink 65”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

SKU: 3600531469498 Category:
Navigation
Close

My Cart

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Të dhënat tuaja personale do të përdoren për të mbështetur përvojën tuaj në të gjithë këtë faqe në internet, për të menaxhuar hyrjen në llogarinë tuaj dhe për qëllime të tjera të përshkruara në tonë privacy policy.

Already got an account?

Close

Categories