Super Stay Matte Ink 120

8.90

Only 1 item(s) left in stock.
  ... people are viewing this right now

  Share

Buzekuqi i lengshem Super Stay Matte Ink? ju jep nje perfundim mat te persosur ne nje sere super nuancash
Perfitimet
Ky buzekuq i lengshem mat me pigment te larte pa transferim permban nje aplikues unik me shigjeta per aplikim te sakte. Formula eshte afatgjate dhe jep nje perfundim mat pa te meta.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Super Stay Matte Ink 120”
Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

SKU: 3600531513382 Category:
Close My Cart
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories