Lipstick Hydra Extreme 633

3.15

Out of stock

  ... people are viewing this right now

  Share

Formula qe permban kolagjen natyral hidraton dhe ushqen buzet. Allantoina parandalon shfaqjen e carjeve te imta dhe rrudhave ne buze. Buzet jane dukshem me te buta, 50% me te lemuara, 6 here me te hidratuara.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Lipstick Hydra Extreme 633”
Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

SKU: 3600530970230 Category:
Close My Cart
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories