MAYBELLINE LIFTER GLOSS 004 SILK

8.30

Ka stok

+

  Share

Shkelqim buzesh i pasuruar me acid hialuronik.
Buze te hidratuara, pamje me te plote. Aplikues XL
per aplikim te lehte me nje rreshqitje. Nuk ka ndjesi
ngjitese ne buze. Formule qe nuk ngjitet. Efekt me
shkelqim te larte dhe buze me te plota. Buze me te
plota dhe efekt me shkelqim te larte. 90% e femrave
pajtohen qe buzet jane te hidratuara*.
*Testi i konsumatorit, 115 gra.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “MAYBELLINE LIFTER GLOSS 004 SILK”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600531609726 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!