MAYBELIINE FIT ME 08

5.30

Ka stok

+

  Share

Korrektor Fit Me? Concealer per mbulim natyral dhe te persosur. Keta korrektore pa vaj perputhen me tonet e lekures per te dhene nje pamje me te njetrajtshme.

Bazuar në 1 vlerësime

0 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Add a review
Write a review

Vlerësime

  1. Flutura

    Flutura (verified owner):

    Flutura

SKU: 30171336 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!