Fit Me Matte+Poreless 115 Ivory

9.20

Only 6 item(s) left in stock.
+
  ... people are viewing this right now

  Share

Fondatine per fytyren Fit Me? Matte + Poreless Foundation. Kjo fondatine e lehte matifikon dhe rafinon poret dhe le nje fund natyral dhe te qete.
Perfitimet
Ideale per lekuren normale dhe te yndyrshme, formula ekskluzive e fondatines mat permban mikropudra per te kontrolluar shkelqimin dhe turbullimin e poreve. E qendrueshme gjate gjithe dites. Jo komedogjene. E testuar dermatologjikisht.E testuar per alergji.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Fit Me Matte+Poreless 115 Ivory”
Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

SKU: 3600531324513 Category:
Close My Cart
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories