Age Rewind Eraser Eye 1 Light

9.75

HURRY! ONLY 23 LEFT IN STOCK.
+ -
Compare

Instant Eraser eshte korrektori qe i bene te gjitha qe hidraton gjithashtu! Ky korrektor me shume perdorime i ben te gjitha: hidraton, fsheh, konturon dhe korrigjon me nje klikim! Deri ne 12 ore efekt hidratues,mbulim rezistent ndaj rrudhave dhe nje aplikues me maje sfungjeri. Instant Eraser eshte vegan, jo komedogjen dhe i formuluar pa vaj mineral, parabene ose talk.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Age Rewind Eraser Eye 1 Light”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

SKU: 3600530733842 Category:
Navigation
Close

My Cart

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Të dhënat tuaja personale do të përdoren për të mbështetur përvojën tuaj në të gjithë këtë faqe në internet, për të menaxhuar hyrjen në llogarinë tuaj dhe për qëllime të tjera të përshkruara në tonë privacy policy.

Already got an account?

Close

Categories