Affinitone Liquid Foundation 03

9.55

Only 3 item(s) left in stock.
+
  ... people are viewing this right now

  Share

Jepini lekures tuaj nje pamje dhe kujdes te persosur. Fondatina hidratuese Maybelline Affinitone hidraton thellesisht, uniformon ne menyre perfekte tonin e lekures dhe maskon te gjitha defektet. Perve? kesaj, i jep fytyres nje pamje te fresket dhe mat gjate gjithe dites.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Affinitone Liquid Foundation 03”
Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

SKU: 3600530427451 Category:
Close My Cart
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories