ABSOLUTE EXTRA BLACK MASCARA

5.22

Brand:  DEBORAH
+ -

  • Maskara ultra-volumizuese me efekt të rremë të qerpikëve  extra e zeze. Me Maxi Volume DH Complex për vëllim të menjëhershëm dhe aderimin perfekt të strukturës afatgjatë. Aplikuesi maxi mbështjell dhe ndan qerpikët për një rezultat mega vëllimi.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “ABSOLUTE EXTRA BLACK MASCARA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

SKU: 8009518283426 Category:
Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Të dhënat tuaja personale do të përdoren për të mbështetur përvojën tuaj në të gjithë këtë faqe në internet, për të menaxhuar hyrjen në llogarinë tuaj dhe për qëllime të tjera të përshkruara në tonë privacy policy.

Already got an account?

Close

Categories