LOREAL REVITALIFT NIGHT 50ML

14.65

Ka stok

+

  Share

Kujdesi i nates kunder rrudhave. Fijet elastike perbejne me pak se 5% te fibrave te lekures, por ato jane vendimtare per elasticitetin e saj. Pas moshes 40 vje?are numri i tyre ulet dhe rrjeti i tyre prishet. Lekura humbet qendrueshmerine dhe elasticitetin dhe shfaqen rrudhat. Teknologjia ELASTI-FLEX nga L’oreal, e krijuar per te mbrojtur dhe forcuar rrjetin e fibrave elastine per ta bere ate me elastik. Pro-Retianol A eshte nje perberes aktiv i fuqishem kunder rrudhave qe stimulon rinovimin qelizor te lekures.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “LOREAL REVITALIFT NIGHT 50ML”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600520160771 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!