LOREAL REVITALIFT DAY 50ML

14.65

Ka stok

+

  Share

Fijet elastine perbejne me pak se 5% te fibrave te lekures, por jane thelbesore per elasticitetin e saj. Pas moshes 40 vje?are numri i tyre ulet dhe rrjeti i tyre prishet. Keshtu lekura humbet qendrueshmerine dhe elasticitetin dhe shfaqen rrudhat. Teknologjia ELASTI-FLEX nga L’Oreal eshte krijuar per te mbrojtur dhe forcuar rrjetin e fibrave te elastines per t’i bere ato me elastike. Permban gjithashtu Pro-Retinol A, nje perberes aktiv i fuqishem kunder rrudhave qe stimulon rinovimin qelizor te lekures.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “LOREAL REVITALIFT DAY 50ML”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600520160764 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!