LOREAL AGE SPECIALIST 65+ NIGHT CREAM 50 ML

10.00

Ka stok

+

  Share

Pas 65 vjetesh, lekura humbet lendet ushqyese baze, gje qe ?on ne dobesimin e barrieres se saj mbrojtese natyrore, humbet qendrueshmerine dhe shfaqen njollat ??e moshes. L’Oreal Paris Age Specialist Kujdesi ditor kunder rrudhave 65+ eshte menduar per keto nevoja te ve?anta te lekures se pjekur
-Kujdesi dhe forcimi – Lekura eshte me elastike, duket me e forte dhe e tonifikuar.
– Reduktimi i rrudhave ? Zvogelohet gjatesia e rrudhave, lekura behet me e lemuar dhe me e bute.
– Shkelqim pas zgjimit – Lekura duket rrezatuese ne mengjes dhe rigjen nje shkelqim te shendetshem dhe nje pamje te qete.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “LOREAL AGE SPECIALIST 65+ NIGHT CREAM 50 ML”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600523408979 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!