LOREAL AGE SPECIALIST 65+ DAY CREAM 50 ML

10.00

Ka stok

+

  Share

Pas 65 vjetesh, lekura humbet lendet ushqyese baze, gje qe ?on ne dobesimin e barrieres se saj mbrojtese natyrore, humbet qendrueshmerine e saj dhe shfaqen njollat e moshes. L’Oreal Paris Age Specialist Kujdesi ditor kunder rrudhave 65+ eshte menduar per keto nevoja te ve?anta te lekures se pjekur.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “LOREAL AGE SPECIALIST 65+ DAY CREAM 50 ML”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600523408948 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!