LOREAL AGE SPECIALIST 55+NIGHT CREAM 50 ML

Çmimi origjinal qe: €10.00.Çmimi i tanishëm është: €7.00.

Ka stok

+

  Share

Krem nate per fytyren,kunder rrudhave.Efekti i trefishte:
1. Ushqen: I pasuruar me vajra te ?muar, zbut dhe ushqen lekuren. Ne mengjes, lekura duket e qete me nje ndjenje te kendshme. Lekura eshte me pak e thate.
2. Redukton rrudhat: Ne mengjes lekura eshte e shendetshme dhe rrudhat jane me pak te dukshme.
3. Riformon konturet: Fortesia permiresohet dhe konturet e fytyres duken me te percaktuara.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “LOREAL AGE SPECIALIST 55+NIGHT CREAM 50 ML”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600523458400 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!