LOREAL AGE SPECIALIST 55+ DAY CREAM 50 ML

10.00

Ka stok

+

  Share

Krem dite LOREAL Paris Age Specialist 55+ me efekt kunder rrudhave. Pas moshes 55 vje? lekura humbet lendet ushqyese, mund te duket e thate dhe rrudhat me te theksuara. Ky krem ??eshte formuluar posa?erisht per te plotesuar nevojat e lekures se pjekur.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “LOREAL AGE SPECIALIST 55+ DAY CREAM 50 ML”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600522550204 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!