LOREAL AGE SPECIALIST 45+ NIGHT CREAM 50 ML

10.00

Ka stok

+

  Share

LOREAL Paris ka krijuar gamen Age Specialist posa?erisht per te permbushur nevojat kunder rrudhave te lekures ne ?do moshe. Pas moshes 45 vje?, rinovimi i qelizave ngadalesohet. Gjithnje e me shume shfaqen rrudha, lekura humbet qendrueshmerine e saj dhe konturet e fytyres behen me pak te theksuara. Kremi forcues i nates kunder rrudhave LOREAL Paris Age Specialist 45+ eshte pershtatur posa?erisht per nevojat e lekures pas moshes 45 vje?are.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “LOREAL AGE SPECIALIST 45+ NIGHT CREAM 50 ML”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600522550167 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!