LOREAL AGE SPECIALIST 45+ DAY CREAM 50 ML

10.00

Ka stok

+

  Share

Krem dite kunder rrudhave. Veprim i trefishte:
1. Rigjeneron: 91% mendojne se lekura eshte e ushqyer. Duket e rigjalleruar ne 67% te femrave.
2. Zvogelon rrudhat: Rrudhat zvogelohen dhe lekura duket me e lemuar ne 76% te femrave. Pamja e lekures eshte permiresuar.
3. Rikthen qendrueshmerine: Lekura eshte me e forte ne prekje, tek 73% e femrave, pamja e saj permiresohet.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “LOREAL AGE SPECIALIST 45+ DAY CREAM 50 ML”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600522550129 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!