LOREAL AGE SPECIALIST 35+ NIGHT CREAM 50 ML

10.00

Ka stok

+

  Share

Pas moshes 35 vje?are ulet prania e kolagjenit ne lekure. Lekura humbet elasticitetin e saj dhe shfaqen rrudhat e para. Kremi i nates L’oreal Age Specialist Anti-Wrinkle 35+ u krijua per te luftuar shenjat e para te plakjes se lekures.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “LOREAL AGE SPECIALIST 35+ NIGHT CREAM 50 ML”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600522550082 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!