LOREAL AGE SPECIALIST 35+ DAY CREAM 50 ML

10.00

Ka stok

+

  Share

Pas moshes 35 vje?are ulet prania e kolagjenit ne lekure. Lekura humbet elasticitetin e saj dhe shfaqen rrudhat e para. L’oreal Age Specialist Anti-Rrudhe 35+, kremi i fytyres eshte krijuar per te luftuar kunder shenjave te para te plakjes se lekures. Veprim i trefishte:
1. Redukton rrudhat e para ? Lekura duket me e lemuar ne 88% te femrave. Rrudhat zvogelohen dhe lekura duket me e fresket ne mengjes ne 86% dhe me e re ne 72% te grave.
2. Permireson elasticitetin – Lekura duket me e forte dhe me e qete ne 92% te grave dhe me e plote ne 76% te grave.
3. Hidratim 24h ? Lekura hidratohet intensivisht per 24 ore me nje ndjesi te kendshme. I testuar dermatologjikisht.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “LOREAL AGE SPECIALIST 35+ DAY CREAM 50 ML”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600522550051 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!