True Match Nude Plumping Tinted Serum 2-3 Light

19.80

Brand:  
L´Oréal Paris
HURRY! ONLY 5 LEFT IN STOCK.
+ -
Compare

Serum me ngjyre L?Oreal Paris True Match Nude, i pasuruar
me nje formule te re me acid mikrohialuronik, madje 50
here me pak se standardi, per depertim edhe me te mire
ne shtresat e lekures. Rezultati? Lekure rrezatuese dhe e
shendoshe brenda vetem 1H*.Teksture e lehte, vjen ne 6
nuanca qe pershtaten ne menyre perfekte me lekuren
tuaj dhe i japin asaj nje fund rrezatues. I pershtatshem per
lekure te ndjeshme. Pa perberes me origjine shtazore.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “True Match Nude Plumping Tinted Serum 2-3 Light”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

SKU: 3600523989904 Category:
Navigation
Close

My Cart

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Të dhënat tuaja personale do të përdoren për të mbështetur përvojën tuaj në të gjithë këtë faqe në internet, për të menaxhuar hyrjen në llogarinë tuaj dhe për qëllime të tjera të përshkruara në tonë privacy policy.

Already got an account?

Close

Categories