True Match Foundation 3.N Creamy Beige

15.10

Brand:  
L´Oréal Paris
HURRY! ONLY 10 LEFT IN STOCK.
+ -
Compare

True Match tani afrohet edhe me shume me lekuren tuaj. Nuancat e krijuara per t?iu pershtatur toneve te ndryshme te lekures. Rreth 99.5% e grave gjeten nuancen e tyre te pershtatshme*. Nje teksture qe perzihet lehte dhe pa probleme me tone te ndryshme lekure. Formule e pasuruar me acid hialuronik per hidratim intensiv te lekures.
Pa alkool**.Pa parfum. Pa perberes me origjine shtazore.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “True Match Foundation 3.N Creamy Beige”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

SKU: 3600522862406 Category:
Navigation
Close

My Cart

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Të dhënat tuaja personale do të përdoren për të mbështetur përvojën tuaj në të gjithë këtë faqe në internet, për të menaxhuar hyrjen në llogarinë tuaj dhe për qëllime të tjera të përshkruara në tonë privacy policy.

Already got an account?

Close

Categories