Color RicheColors Of Worth 600 Nude Audacious Lipstick

13.50

Brand:  
L´Oréal Paris
HURRY! ONLY 5 LEFT IN STOCK.
+ -
Compare

Zbuloni buzekuqin e ri Color Riche Colors of Worth nga L’Oreal Paris dhe 5 nuancat e tij ekskluzive mat brenda games Color riche Intense volume Matte. Buzekuqi yne ikonik Color Riche ne nje shtrese pluhuri mat vjen me nje formule te permiresuar qe u jep buzeve volum dhe jetegjatesi 16H. Buzekuqi juaj eshte fuqia juaj, fuqia per te qene vetvetja.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Color RicheColors Of Worth 600 Nude Audacious Lipstick”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

SKU: 30146914 Categories: ,
Navigation
Close

My Cart

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Të dhënat tuaja personale do të përdoren për të mbështetur përvojën tuaj në të gjithë këtë faqe në internet, për të menaxhuar hyrjen në llogarinë tuaj dhe për qëllime të tjera të përshkruara në tonë privacy policy.

Already got an account?

Close

Categories