INTENSE VOLUME MATTE 241

13.50

HURRY! ONLY 6 LEFT IN STOCK.
+ -
Compare

Prezantojme gamen e re te buzekuqeve Color Riche Intense Volume Matte, frymezuar nga gra te forta dhe te vendosura – Colors of Worth.
Color Riche Intense Volume Matte jane buzekuqet e pare mat me volum te L Or eal Paris.
Zpjat deri ne 16 ore.*

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “INTENSE VOLUME MATTE 241”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

SKU: 30147959 Category:
Navigation
Close

My Cart

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Të dhënat tuaja personale do të përdoren për të mbështetur përvojën tuaj në të gjithë këtë faqe në internet, për të menaxhuar hyrjen në llogarinë tuaj dhe për qëllime të tjera të përshkruara në tonë privacy policy.

Already got an account?

Close

Categories