LOREAL INTENSE VOLUME MATTE 241

13.65

Ka stok

+

  Share

Prezantojme gamen e re te buzekuqeve Color Riche Intense Volume Matte, frymezuar nga gra te forta dhe te vendosura – Colors of Worth.
Color Riche Intense Volume Matte jane buzekuqet e pare mat me volum te L Or eal Paris.
Zpjat deri ne 16 ore.*

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “LOREAL INTENSE VOLUME MATTE 241”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 30147959 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!