Garnier Vitamin C Glow Jelly Moisturizing Care

5.75

HURRY! ONLY 34 LEFT IN STOCK.
+ -
Compare

Xhel hidratues me vitamine C per kujdesin e perditshem te lekures, me 98%(1) perberes me origjine natyrale. E pasuruar me vitamine C + ekstrakt limoni per lekure rrezatuese. [Vitamina C] e njohur si nje perberes aktiv dermatologjikisht qe ndihmon ne intensifikimin e shkelqimit dhe rritjen e shkelqimit te lekures. [Ekstrakti i limonit] nje perberes natyral i rinovueshem, i njohur per aftesine e tij per ta bere lekuren me rrezatuese. Aplikoni xhelin e lehte dhe freskues ne fytyren tuaj ?do dite pas pastrimit. Pas nje perdorimi: lekura hidratohet intensivisht per 48 ore (2). ?ehrja duket me e fresket (3). Pas 4 javesh: lekura duket me e shndritshme dhe me pak e lodhur (3).(2) Testi korneometrik ne 24 gra. (3) Testi i konsumatorit ne 50 gra.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Garnier Vitamin C Glow Jelly Moisturizing Care”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

SKU: 3600542471039 Category:
Navigation
Close

My Cart

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Të dhënat tuaja personale do të përdoren për të mbështetur përvojën tuaj në të gjithë këtë faqe në internet, për të menaxhuar hyrjen në llogarinë tuaj dhe për qëllime të tjera të përshkruara në tonë privacy policy.

Already got an account?

Close

Categories