Garnier Vitamin C 3.5% Brightening Serum

6.40

HURRY! ONLY 84 LEFT IN STOCK.
+ -
Compare

Serumi i pare Garnier i koncentruar keshtu [3.5%] me Vitamine C + niacinamide + acid salicilik. Formula siguron shkelqim, barazon lekuren dhe zvogelon njollat ??e erreta ne vetem 6 dite! Efektiviteti i provuar – pas vetem 3 ditesh perdorimi, lekura duket e njetrajtshme dhe e lemuar. Nje kombinim i perberesve aktive dermatologjikisht te njohur per te zbardhur njollat ??e erreta dhe per te bere lekuren te lemuar, dhe ekstrakti i limonit u zgjodh per vetite e tij per te rritur shkelqimin dhe sherben si nje antioksidant.Perdoreni ne mengjes dhe ne mbremje, para kremit te dites ose te nates. Shmangni zonen rreth syve.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Garnier Vitamin C 3.5% Brightening Serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

SKU: 3600542433327 Category:
Navigation
Close

My Cart

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Të dhënat tuaja personale do të përdoren për të mbështetur përvojën tuaj në të gjithë këtë faqe në internet, për të menaxhuar hyrjen në llogarinë tuaj dhe për qëllime të tjera të përshkruara në tonë privacy policy.

Already got an account?

Close

Categories