GARNIER VITAMIN C 2 IN 1 BRIGHTENING SERUM CREAM SPF 25

7.60

Ka stok

+

  Share

Krem fytyre 2 ne 1 i koncentruar me serum 20% te pasuruar me vitamine C* dhe ekstrakt limoni, i njohur per vetite e tij ndri?uese. Me mbrojtje SPF25. Ne vetem nje hap, ai vepron ne lekure si nje serum dhe e hidraton ate si nje krem. E vertetuar klinikisht se zvogelon dukshmerine e njollave te erreta dhe shenjat e lodhjes dhe permireson njetrajtshmerine e tonit. Shkelqim i shendetshem ne vetem 3 dite: 72% e grave vune re se lekura e tyre nuk eshte me e pa jete**. Aplikojeni kete formule jo te yndyrshme ?do dite ne te gjithe siperfaqen e lekures se pastruar te fytyres. Ruajeni shishen ne nje pozicion vertikal. *Derivat i vitamines C. ** Vetevleresimet e 144 personave.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “GARNIER VITAMIN C 2 IN 1 BRIGHTENING SERUM CREAM SPF 25”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600542553728 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!