Formula me 10% vitamine C te paster me origjine natyrale dhe acid hialuronik i rikthen dukshem shkelqimin lekures se lodhur. Zgjohuni me lekure rrezatuese, te lemuar dhe me pamje te ?lodhur pas vetem 3 netesh!* I destinuar per te gjitha llojet e lekures. I testuar dermatologjikisht. Pas 2 muajsh eshte vertetuar klinikisht se ka efekt ne shkelqimin e lekures, linjat e holla, njollat ??e erreta, uniformitetin dhe lemimin e lekures.** *Vetevleresim, nje aplikim i serumit gjate nates, 79 gra. **Test klinik, nje aplikim i serumit gjate nates, 79 gra.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “GARNIER VITAMIN C BRIGHTENING NIGHT SERUM 10%”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600542541664 Kategoritë: ,
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!