Garnier Pure Vitamin C Brightening Night Serum 10%

7.00

HURRY! ONLY 69 LEFT IN STOCK.
+ -
Compare

Formula me 10% vitamine C te paster me origjine natyrale dhe acid hialuronik i rikthen dukshem shkelqimin lekures se lodhur. Zgjohuni me lekure rrezatuese, te lemuar dhe me pamje te ?lodhur pas vetem 3 netesh!* I destinuar per te gjitha llojet e lekures. I testuar dermatologjikisht. Pas 2 muajsh eshte vertetuar klinikisht se ka efekt ne shkelqimin e lekures, linjat e holla, njollat ??e erreta, uniformitetin dhe lemimin e lekures.** *Vetevleresim, nje aplikim i serumit gjate nates, 79 gra. **Test klinik, nje aplikim i serumit gjate nates, 79 gra.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Garnier Pure Vitamin C Brightening Night Serum 10%”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

SKU: 3600542541664 Categories: ,
Navigation
Close

My Cart

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Të dhënat tuaja personale do të përdoren për të mbështetur përvojën tuaj në të gjithë këtë faqe në internet, për të menaxhuar hyrjen në llogarinë tuaj dhe për qëllime të tjera të përshkruara në tonë privacy policy.

Already got an account?

Close

Categories