LOREAL EXCELLENCE 7.11 COOL ULTRA ASH BLONDE

Çmimi origjinal qe: €8.05.Çmimi i tanishëm është: €6.85.

Ka stok

+

  Share

Ngjyre flokesh bazuar ne kujdes te trefisht nga Excellence.Kujdeset per ngjyren tuaj. Kujdeset per skalpin tuaj. Kujdeset per floket tuaj.
Ndiqni ritualin tone me tre hapa:
1. Krem ngjyrues mbrojtes i ftohte: I pasuruar me Pro-Keratine. Mbron floket teksa i ngjyros. Ngjyra e pasur, e qendrueshme, e ftohte.
2. Shampo me pH te bute Purple pas ngjyrosjes. Pastron ne menyre delikate skalpin dhe floket nga mbetjet e teperta. Zbut floket dhe zbulon nje ngjyre rrezatuese.
3. Maske vjollce kunder zverdhjes. I ben floket te shndritshem dhe te bukur duke neutralizuar tonet e verdha jave pas jave.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “LOREAL EXCELLENCE 7.11 COOL ULTRA ASH BLONDE”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600524055660 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!