LOREAL EXCELLENCE 03 ULTRA-LIGHT ASH BLONDE

Çmimi origjinal qe: €7.05.Çmimi i tanishëm është: €6.00.

Brand: Excellence

Ka stok

+

  Share

Ngjyre flokesh bazuar ne kujdes te trefisht nga Excellence
Kujdeset per ngjyren tuaj. Kujdeset per skalpin tuaj. Kujdeset per floket tuaj.
1. Krem ngjyrues Caring
I pasuruar me Pro-Keratine. Mbron floket teksa i ngjyros. Ngjyra shume-tonale e qendrueshme.
2. Shampo e kujdesshme per lekuren e kokes pas ngjyrosjes
Pastron ne menyre delikate skalpin dhe floket duke shpelare butesisht mbetjet e teperta. Zbut floket per te zbuluar shkelqimin e tyre. Rezultat natyral me ngjyra shumetonale. Formuluar posa?erisht per t’u perdorur menjehere pas lyerjes se flokeve
3. Maske e lehte
E mbushur me perberes ushqyes. Ushqen intensivisht floket pa i renduar.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “LOREAL EXCELLENCE 03 ULTRA-LIGHT ASH BLONDE”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600523956715 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!