LOREAL ELSEVE TOTAL REPAIR 5 MASK 300ML

6.15

Brand: Elseve

Ka stok

+

  Share

Maske per floke te demtuara.Ofron zgjidhje per 5 problemet e flokeve te demtuara.I bene me te lemuara dhe te ushqyera.Ne rast kontakti me syte shperlajeni menjehere

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “LOREAL ELSEVE TOTAL REPAIR 5 MASK 300ML”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600523569762 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!