LOREAL ELSEVE EXTRA-FINE COCONUT OIL MASK 300ML

6.15

Brand: Elseve

Ka stok

+

  Share

Maske ushqyese me vaj kokosi per floke normale ne te thata.Flokeve u kthen vitalitetin dhe i bene te shkelqyeshme.Ne rast kontakti me syte shperlajeni menjehere

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “LOREAL ELSEVE EXTRA-FINE COCONUT OIL MASK 300ML”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600523629770 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!