GARNIER COLOR NATURALS 4.62 SWEET CHERRY

Çmimi origjinal qe: €3.55.Çmimi i tanishëm është: €2.80.

Ka stok

+

  Share

Ngjyra e perhershme e flokeve Garnier Color Naturals ju lejon te ngjyrosni floket ne komoditetin e shtepise tuaj, duke ju dhene rezultate natyrale me shume ngjyra me mbulim deri ne 100%. Ngjyra e perhershme e flokeve Garnier Color Naturals mbron dhe shton shkelqimin e flokeve tuaj ndersa ju ngjyrosni pasi kremi dhe kondicioneri me ngjyre ushqyese eshte i mbushur me vajra ushqyes
Ngjyra e flokeve Garnier ju jep nje efekt intensiv dhe afatgjate eshte e fortifikuar me vaj ulliri, avokado dhe gjalpe shea.
Ngjyra Garnier siguron ngjyre natyrale te flokeve, plot shkelqim.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “GARNIER COLOR NATURALS 4.62 SWEET CHERRY”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600542213790 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!