Xhel per pastrimin e fytyres i pasuruar me vitamine C dhe ekstrakt limoni pastron lekuren dhe e ben ate rrezatuese. vitamine C = derivat i vitamines C.
Aplikojeni 2 here ne dite ne lekure te lagur dhe masazhojeni butesisht dhe shpelajeni.Ne rast kontakti me syte, shpelajeni menjehere teresisht.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “GARNIER VITAMIN C CLARIFYING WASH”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600542468459 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!