LOREAL CASTING CREME GLOSS 4102

Çmimi origjinal qe: €8.05.Çmimi i tanishëm është: €6.90.

Brand: Casting

Ka stok

+

  Share

Arrini ngjyre me pamje natyrale me tone te dukshme vezulluese duke perdorur Casting Cr?me Gloss. Formula e kremes pa amoniak mbulon floket e thinjura dhe ofron nje ere te kendshme. Ngjyra zgjat deri ne 28 larje
Pas ngjyrosjes, kondicioneri i pasur me vaj kokosi i le floket tuaj te bute dhe me nje shkelqim te jashtezakonshem.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “LOREAL CASTING CREME GLOSS 4102”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600523807123 Kategoria:
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!