4% AHA + BHA & NIACINAMIDE CHARCOAL SERUM

6.40

Only 70 item(s) left in stock.
+
  ... people are viewing this right now

  Share

Serumi i pare i zi Garnier Pure Active, i koncentruar [4%] niacinamide + AHA + BHA, i cili nuk le gjurme te dukshme dhe ndjesi ngjitese. Efektiviteti i deshmuar – pas 7 ditesh, tekstura e lekures duket me e lemuar, dhe ?ehrja me e njetrajtshme**.**Testi i konsumatorit, 155 vullnetare.

Based on 2 reviews

0 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Add a review
Write a review

Reviews

  1. Kriselda Pacolli

    Kriselda Pacolli:

    Dua ta porosis

  2. kriselda

    kriselda:

    ❤️

SKU: 3600542497961 Category:
Close My Cart
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories