GARNIER AMBRE SOLAIRE SPF 30 IDEAL BRONZE TAN ENHANCING OIL 150ML

Çmimi origjinal qe: €12.85.Çmimi i tanishëm është: €9.00.

Ka stok

+

  Share

Garnier Ambre Solaire Ideal Bronze Protection Oil SPF30 ndihmon ne mbrojtjen e lekures tuaj nga rrezet UVA dhe UVB. Kjo formule jo ngjitese dhe rezistente ndaj ujit eshte e pasuruar me gjalpe Shea ushqyes dhe ndihmon per te arritur nje shkelqim natyral. E testuar nen kontroll dermatologjik. Formula perputhet 100% me rekomandimet evropiane per mbrojtje nga efektet e demshme te rrezeve UVA dhe UVB

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “GARNIER AMBRE SOLAIRE SPF 30 IDEAL BRONZE TAN ENHANCING OIL 150ML”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: Z3600542452465 Kategoritë: ,
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!