GARNIER AMBRE SOLAIRE SOOTHING AFTER SUN ALOE VERA FACE&BODY 400ML

Çmimi origjinal qe: €9.15.Çmimi i tanishëm është: €6.41.

Ka stok

+

  Share

Locioni qetesues dhe hidratues i Garnier Ambre Solaire Aftersun eshte i duhuri per ju nese lekura juaj ndihet e shtrenguar pas nje dite ne diell dhe duhet te qetesohet dhe hidratohet. Ndryshe nga hidratuesi juaj normal, ky losion qetesues dhe hidratues eshte krijuar posa?erisht per te zbutur dhe ushqyer lekuren qe ndihet e dehidratuar pas ekspozimit ne diell. Formula qetesuese eshte pasuruar me Aloe Vera me prejardhje natyrale, nje bime shkretetire e afte te mbijetoje me muaj ne kushte ekstreme dhe pa uje. Rezultati: lekura e zbutur, e ushqyer dhe e hidratuar deri ne 24 ore.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “GARNIER AMBRE SOLAIRE SOOTHING AFTER SUN ALOE VERA FACE&BODY 400ML”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600540305381 Kategoritë: ,
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!