GARNIER AMBRE SOLAIRE SPF 50 KIDS ECO-DESIGNED SUN PROTECTION SPRAY 150ML

Çmimi origjinal qe: €11.95.Çmimi i tanishëm është: €8.37.

Ka stok

+

  Share

Losioni Kids spray mbron nga rrezet UVB dhe UVA, duke mbrojtur keshtu nga djegia nga dielli dhe demtimi afatgjate i lekures. Ofron nje shkalle te larte rezistence ndaj reres dhe ndihmon ne parandalimin e tharjes se lekures per shkak te kripes dhe klorit. Shume rezistent ndaj ujit. Testuar nen mbikeqyrjen pediatrike.

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “GARNIER AMBRE SOLAIRE SPF 50 KIDS ECO-DESIGNED SUN PROTECTION SPRAY 150ML”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: Z3600542444231 Kategoritë: ,
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!